View Single Post
Old 08-06-2008   #53
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nexen, kazes da si u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su puno stariji od tebe, jel vi to zvanje dobijate samim clanstvom u stranku ili kako ?
Ja znam da su ovi vasi "ljideri" superiorni i to su dokazali. Pa manipulisat narodom tolike godine , lagat i varat , zar za to ne treba neka vrsta superiornosti ? Ja im za to skidam kapu , svaka im cast
Vidim , pametan si decko, mlad i veliki pristalica politicke stranke. Pa ta stranka mora da pravi velike rezultate cim je toliko branis, zar nije tako ? Ili je mozda u pitanju neki privatni interes, korist ili samo prkos i inat drugome. To su po meni osnovni razlozi zbog kojih se neko tako strasno podrzava, prvenstveno ovaj prvi koji sam nabrojao.
Ali , nebitno to je privatnost i u to se ne mijesam.
Interesuje me nesto drugo, vama ovaj prvi razlog nedostaje ili sam ja stvarno slijep da nista ne primjecujem. Ja , kao i stranac i mnogi koji zivimo po inostranstvu pa ne vidimo nista sta se dole radi, citamo obavjestenja iz raznih foruma htjeli bi da nas ti malo obavjestis o tim rezultatima. Pametan si decko, superioran uz to sigurno poznajes situaciju cim toliko hvalis i branis stranku, pa nam reci molim te sta ste vi to uradili u poslednjih nekoliko godina, ali konkretno ?
Nemoj pokusavat da izbjegavas odgovor kao ovi tvoji drugovi iz partije
Eko, on ima 18. godina, dje ce ti on dati odgovor na pitanje koje se tice vremena kad je bio osnovna skola i srednja skola!!!
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote