View Single Post
Old 06-06-2008   #13
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
pa i usjenici ste dobili glasova za samo 11,a uzeli ste 12 odbornika...
zivo me interesuje kako ne uspeste da otmete i to jedno poslaničko mesto jos...
sreca je da se narod polako trezni,sto dokazuje gubitak SDA u novom pazaru,i to za 5.000(pet hiljada) glasova razlike,od SDP-a...
vreme nesposobnih ŠOJIĆA je konacno proslost...
narod se konacno doziva pameti,te okrece ledja radikalima i šojicevcima...
rezultat SDP-a u sjenici dovojno pakuzuje,da i pored rana koje ime je napravio bivsi predsednik odbora,sakupili su snage da osvoje mnogo vise glasova nego kada im je ONAJ bio predsednik odbora...
elanom pobede u Novom Pazaru,sjenicani se ovoga puta mnogo vise glasova dati SDP-u,jer to je afirmacija proevropske politike koju trenutno vodi SDP...
SDA je u Novom Pazaru odnela pobedu,to je vise nego ocigledno,jer je ona sama izasla na izbore a SDP je opet otisao pod suknjicu DS-a,Zelenih,LDP-a i jos mnogo njih,muka mi da ih nabrajam...
dole sam napisao za davanje tih ruznih imena,a ti brate da si bio danas na dzumi u Velikoj dzamiji ne bi tako pricao,jer je hutba bila upravo o lijepim imenima i zabrani davanju ruznih imena braci muslimanima...
Zapitajmo se o tome bivsem predsedniku odbora? Da li je on nekom naneo rane? Ili je uvideo koliko (ne)vredi stranka SDP i Rasim Ljajic pa zato otisao iz nje....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote