Thread: humano
View Single Post
Old 23-05-2008   #1
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default humano

pozdrav svima. neznam dali ce se svi sloziti sa mnom ali nadam se da vecina hoce.Mislim da stvari koje se desavaju kod nas zasluzuju malo vise paznje i da se malo vise porazgovara o tome, konkretno mislim na zdrastvenu situaciju nasih gradjana jer u zadnje vreme je sve vise onih koji obolevaju od teskih bolesti kao sto su LEUKEMIJA RAK UDARI NA SRCE I MOZAK i mislim da bi zaista trebali da svemu tome posvetimo malo vise paznje. Sve je vise onih koima je potrebna pomoc ne samo lekara vec i gradjana, sve je vise onih koi ne mogu sami da se izbore sa svim tim problemima kako zdrastveno tako i finansijski. zato predlazem da pokusamo da napravimo neku organizaciju koja ce se baviti tim problemima da na nivou opstine napravimo neku kancelariju gde bi ljudi mogli da da se obrate za svaki vid pomoci. mislim da bi mogli i da apelujemo i na opstinu da malo posveti paznje tim ljudima koi obole od tezih bolesti. Sto je najzalije sve je vise i vise mladjih ljudi koi obolevaju od teskih bolesti a verujte tim osobama je potrebna prevashodno moralna podrska da sto lakse prebrode bolest jer u tim situacijama su oni izgubljeni. nadam se da shvatate sta hocu da vam kazem. i nadam se da cete podrzati moju ideju da bar malo olaksamo nasim sugradjanima koi se nadju u teskoj situaciji. JA ZNAM DA SMO MI HUMAN NAROD TO SAM SHVATIO KADA JE MOJOJ PORODICI BILA POTREBNA POMOC. ZATO APELUJEM DA POKUSAMO U OKVIRU OPSTINE DA OTVORIMO JEDNU KANCELARIJU ZA POMOC TESKO BOLESNIH.
neno is offline   Reply With Quote
Sponsored Links