Thread: BEOVIZIJA
View Single Post
Old 20-05-2006   #22
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

PRELEPA JE PESMA i zasluzuje da se podrzi...



JOKU i ja sam je poslednjih nekoliko dana cesto slusao i veruj da vec sad me drma trema oko plasmana te pesme...

ne znam da li si preslusao sve pesme ucesnice ali ja za tu pesmu nalazim da je najkvalitetnija...

nadam se da nisam subjektivan...

STIKLA je pesma koja deluje vrlo interesantno NA PRVO SLUSANJE,sto je jak adut na ovakvim takmicenjima,jer vecina pratilaca eurosonga tada prvi put cuje sve pesme osim svoje,valjda...

bregovic je viliki muzicki umetnik,i radi muziku koja se slusa po evropi i svijetu,ne moze on puno da promasi...

u ostalom balkanska dijaspora koja je rasprostranjena po evropi ce naci svog favorita medju ove dve pesme jer su zadnje dve evrovizije pokazale da su se ratne sekire u tim slucajevima zaboravile tako da imami slucajeve ocenjivanja najvecom ocenom izmedju srbije grvatske i bosne...

posto je harijeva pesma po mom misljenju kvalitetnija,mislim da ce to uticati na slabiji severinin plasman a da nije toga ta pesma je prava festivalska sa motivima etni prizvuka sto je trenutno trend na ovakvim takmicenjima...

uzgred....

grcka ima super dobru pasmu, SWE takodje ima dobru pesmu ali je i kod njih BALKANSKI SINDROM gore pomenuti kljucan jer i oni (SKANDINAVCI) DARIVAJU jedni druge a ovog puta su tu i danci sa dobrom pesmom i finci koji imaju losu pesmu ali oliceni u liku satanista ce sigurno pokupiti dobar deo glasova raznih sekti kojih ima dosta po evropi...

nisam cuo sve pesme pisao sam samo o pesmama koje sam preslusao,i eto sutra cemo videti sta ce se desiti,bosanci u skandinaviji ce podrzati harija mi cemo im pomoci i valjda kad smo mo tu ne bi smelo da omane



u svakom slucaju tipujem na harija kao prvog

GRCKU i SWE medju prvih pet...

i SEVE na sedmoj poziciji...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote