View Single Post
Old 07-03-2008   #1
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default ''Preturanje'' po vašem telefonu... :(

Ponekad, dešava se da roditelji preteraju u svojoj brizi za svoju decu, da ne razumeju da njihovo dete polako odrasta i da mu je neophodno nešto privatnosti. Onda previše zadiru u tu privatnost, recimo, tako što preturaju po memoriji mobilnog telefona svog deteta, i primetila sam da to često stvara problem (mala sestrica, koja je inače prvi razred srednje skole načisto poludi kada joj mama pročita neku porukicu). Retko mi roditelji uzimaju telefon al' mama voli da zvirne kada tel. zvoni da vidi ko to zove!!! Hehe
Al' me nervira kada neko sasvim nebitan i meni ne tako dobar prijatelj uzme mobilni telefon i čita poruke... sve drugo da čovek trpi al PORUKE... nemam ja tu ništa tooooliko tajno (inače toliko tajne stvari ne bih držala u telefonu..DELETE zakon), al' me to JAKO nervira!!
Sifre zakon!
Postavis, i moze da ti gleda fon samo iz ruke! A smesno izgleda, pustis ih da gledaju, a kada vide taj mali prozor na ekranu koji kaze:"unesite sifru" , razocaraju se.... he he he A još žešće je kad, pitaju koja ti bi šifra? HAAHahahahahahHAHahahha

MISLJENJE?
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links