View Single Post
Old 13-02-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up U novoj sezoni do novih medalja

U novoj sezoni do novih medalja

Takmičari najstarijeg i najuspešnijeg karate kluba ''Sjenica'' u Sjenici, kojim rukovode predsednik i trener Meaz Zenović i sportski direktor kluba Ismet Fazlić, uspešno su započeli i ovu takmičarsku sezonu.

Na Osmom međunarodnom karate turniru ''Sretenje'' 2008, održanom proteklog vikenda u Aranđelovcu, osvoili su ukupno 25 medalja: 4 zlatne, 11 srebrnih i 10 bronzanih.
U konkurenciji od oko 600 takmičara iz zemlje i inostranstva, ekipno prvo mesto i zlatnu medalju za Sjenicu, u pionirskoj ženskoj kategoriji osvoile su: Valida Hadžić, Adelisa Latović i Denaida Baždarević. Izvanredne rezultate ostvarila je i reprezentativka Srbije Fahira Fazlić, osvoivši dve medalje, pojedinačno i ekipno, u kategoriji nada. Među osvajačima medalja za KK ''Sjenica'', i u ostalim kategorijama bili su: Armin Mašović, Emrah Latović, Erman i Nejla Ademović, Emrah Balićevac, Bajramka Lakota, Semra Totić, Nikola Veličković, Marijana Radević, Zerina Avdović, Edina Mujagić, Edina Halilović i Damir Baždarević.
''Desetodnevne pripreme naše ekipe u Ulcinju, koje je sponzorisao Izet Latović, dale su rezultate na takmičenju u Aranđelovcu. Mi nastavlajmo sa svakodnevnim treninzima i nadamo se takođe dobrim rezultatima i na najjačem i najmasovnijem takmičenju Internacionalnog karate kupa za istočnu Evropu, koje će se u martu održati u Subotici'', rekao je trener Zenović.
Attached Images
File Type: jpg karate-sjenica.jpg (117.8 KB, 5 views)
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links