Thread: Muskarci
View Single Post
Old 30-01-2008   #18
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default Pravila za zene, korisno za muskarce

Mi muskarci cesto slusamo o "pravilima" koja nam postavljaju zene. Sada slede pravila koja postavljamo mi muski!!!

Obratite paznju da su sva pravila namerno numerisana brojem 1

1. Grudi su za gledanje i zato mi to i radimo. Nemojte ni pokusavati to da promijenite!

1. Naucite kako poklopac Wc solje funkcionise. Velike ste devojcice. Vi hocete da bude spusten, a nama odgovara kad je podignut. Ako je podignut, spusti ga, mi se nikako ne zalimo kad je dole!

1. Subota = sport!! To ti je isto kao puni mesec, plima i oseka. Drugim rijecima - ne moze se promijeniti. Zato NE POKUSAVAJ!!!

1. Shopping nije sport i nikad nas necete ubediti da jeste!!!

1. Dranje i vikanje je ucenjivanje!!!

1. Pitaj za ono sto hoces. da razjasnimo oko ovoga:
-Navodjenje ne uspeva.
-Nagovaranje ne uspeva.
-Ubedjivanje ne uspeva.
-JEDNOSTAVNO RECI STA JE!!!

1. "Da" i "Ne" su sasvim prihvatljivi odgovori na vecinu pitanja!!!

1. Obrati nam se sa svojim problemima. Tako mi muski radimo. Sazaljenje ces dobiti od svojih drugarica!!!

1. Gavobolja koja traje duze od 17 meseci je bolest!!! Obrati se doktoru!!!!

1. Nesto sto se reklo prije 6 meseci ili prije ne moze se koristiti u svadji. Svaki komentar prestaje da vazi nakon 7 dana!!!

1. Ako mislite da izgledate debele, onda to verovatno i jeste. Nemojte pitati nas!!!

1. Ako nesto sto smo rekli moze da se shvati na vise nacina, A jedan od tih nacina vas ljuti ili razalosti, onda smo mislili na onaj drugi nacin!!!

1. Mozete nas zamoliti da nesto uradimo, ili da to same uradite!!
Nikako oboje!!!
Ako vec znate kako nesto treba da se uradi, URADITE TO SAME!!!

1. Ako je to moguce, molimo uradite to dok traju reklame!!!

1. Kristoferu Kolumbu nisu trebali putokazi, ne trebaju ni nama!!!

1. Svaki covek vidi 16 boja, isto kao i Windows OS. Kajsija, recimo, je voce!! Trula visnja isto tako!!!!

1. Ako pitamo sta nije u redu, a vi kazete "nista", mi cemo to prihvatiti kao odgovor. Znamo da lazete, ali nam je mucno da se prepiremo oko toga!!!

1. Ako postavis neko pitanje na koje ne zelis odgovor, nadaj se odgovoru koji nisi htela da cujes!!!

1. Ako negde bas moras da ides, dovoljno je obuci bilo sta!!!!

1. Nikako nes ne pitajte na sta mislimo, osim ako niste spremne da diskutujete teme kao:
-Sex
-Sport
-Automobili

1. Iimas dovoljno odece!!!

1. Imas previse cipela!!!

1. Ja sam u formi!! Okruglo je vrsta forme!!!!

Hvala vam na citanju ovoga. Znamo da cemo veceras spavati na kaucu, ali znate li da mi to volimo? Isto je ko kampovanje!!
Oovo je pisano ljudima da bi se malo nasmijali, a zenama da bi ponesto naucile!!!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote