View Single Post
Old 30-03-2006   #19
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

zlatko izvini al koliko sam ja upoznat sa tvojim problemom i tvopjih komsija to nije samo jedna godina vec otkad je prosla ona kanalizacija koju je projektovao DZEMAIL SULJEVIC SA MUNIBOM MUJAGICEM

Napadao si mog rodjaka sadasnjeg direktora komunalnog iza tvoje kuce sjecas li se toga hahahhaha kad si hteo da preskocis ogradu al neznam kako je nepreskoci nego ti se ramo smija mjesec dana

drugo gospodo SDP nije na vlasti bio vec NPS koji je kocijo radu skupstine zato pitajte gospodu DZEMAILA SULJEVICA I HARUNA HAJRADINOVICA zasto im je bilo potrebno da koce razvoju Sjenice demek sad ljudi od narodnog interesa placu za prodatom zemljom

hahahahhahaha

sto se tice sandzackih igara svaka cast organizaciji koja je bila u sjenici al nezaboravite kakva je bila organizacija u novom pazaru letos gde na otvaranju osim sulja i takmicara niko nije bio postoji snimak ko god neveruje uvericu ga

prema tome vi koji zivite u inostranstvu nemojte molim vas da pricate nesto sto neznate upoznajte ljude pa ih kritikujte

rele cekam da vidim sta su to uradili za silnih 15 godina

ja znam da je sjenica imala nekad 30000 stanovnika a sad u gradu mislim da ima nekih 8000 prema tome jasno nam je dje nam je omladina i stanovnistvo

fabrike su sve naravno zatvorene ljudi su bez posla neki vec poi 10 godina

tad nije bilo SDP

VEROVATNO CETE I ZA TO NAS OPTUZITI

a u bivsoj opstinskoj garnituri od pojedinih vasih celnika SDA mnogi su bili visoko kotirani u SPS I JULu znas dobro

prema tome JA SE SLAZEM NEMA BOLJE STRANKE I PROGRAMA ZA BOSNJAKE OD SDA AL ONE IZ 90 JA TU JEDINO CENIM A OVA DANASNJA POJMA NEMA SA SDA O KOJOJ VI PISETE
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote