View Single Post
Old 03-11-2007   #50
dzonni
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2007
Location: beograd
Godine: 45
Posts: 43
Default

pa lepo ako ima neko da mi pomogne.ja bi rado kad upoznam ovde nekog dobrog drugara ili drugaricu,rado bi dosao kad se dogovorimo pa zajedno da izadjemo i tako cu i upoznati uzivo,i novog drugara ili drugaricu a i neku curicu,samo mora biti dobra i postena curica,sto kazu stari ljudi cestita.curicu koja mi moze ostati za ceo zivot.patrijahalnog vaspitanja,i sve sto ide uz to.devojku za kucu.posle kad uoznam takvu,sudbina ce reci svoje...a i kad dodjem poneo bi foto aparat posto mi je to mali hobi..volim da slikam lepe kuce,spomenike,crkve,manastire,dzamije,prirodu.pan orame .to mi je mala zanimacija.znaci ja trzim curicu sa kojom cu biti i ako smo jedno za drugo i da se uzmemo.ja zelim naci curu za ceo zivot.pa ako mi neko moze pomoci samo da upoznam takvu neku dobricu nek mi pise.rado cu ostaviti i moj broj telefona,pa se mozemo i cuti.a ja cu doci rado.pa naprimer..ceka me drug ili drugarica koju sam upoznao ovde,na forumu,ja dodjem autobusom.upoznamo se i uzivo.zajedno setamo,pricamo.ako je drugarica u pitanju,slobodno moze doci i sa bracom ili drugovima.pa svi zajedno se setamo,upoznam nova lica,mozda posle i neku dobru curicu.ja sam ozbiljan momak,sa ozbiljnim namerama.bez brige za to.posle normalno docicu i drugi put i sve to tako ce teci lepo,a sudbina ce reci svoje,vremenom.eto ovako ja ovo zamisljam.pa ko zeli nek mi pise.
dzonni is offline   Reply With Quote