View Single Post
Old 02-11-2007   #35
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

36310 vec sam ti rekao da nemam za sta da ti se izvimim a da imam cega da se sramim sramio bih se, ja ne pisem da su ljudi bijednici i maloumni.



Ti mi ne odgovori na post gde te pitam kako mozes da pises o moralnom kodeksu u pisanju i obracanju a sam nazives ljude hermafroditima, za Cucaka pises da je soj (ja ga nikad nisam uvrijedio mada smo se prepucavali) i da pises da su svi koji glasaju za SDA bijednici, ispranog mozga i da nijedan intiligentan covek ne glasa za SDA. Je li to u skladu sa tvojim kodeksima ili su ti kodeksi pali na pamet kasnije? Mozda si mislio da kodeksi treba da vaze kad se ljudi obracaju tebi a ti mozes da se obracas kako hoces drugima.



Nego ti kad nemas odgovor nastavis dalje kao da nista nije bilo a u ovom slucaju napadas mene i pises da sam ljubomoran i da ne mogu da pratim tvoju intiligenciju (napisi to u temi vicevi). Nego hajde iskoristi tvoju kompleksnu glavu i odgovori na ovo sta te pitam. Ako ne mozes zali se moderatorima da izbrisu post na koji ne mozes da odgovoris, do sada ti je dobro islo sa brisanjem.



A sto se tice prepisivanja i originalnosti, tekst koji si kopirao iz NetNovinar (Kako izvjestavati o razlicitostima - pojmovi) kada si clanu xionehp drzao ders, si predstavio kao svoju pamet i nisam video da si naveo izvor(Link). Takodje kad sam te ja pitao za izvor jednog teksta jer sam sumnjao da si ga manipulisao nisi hteo da navedes izvor (Link). To su samo dva primera kojih se secam, a siguran sam da bih mogao da nadjem jos masu slicnih primera kad bih citao tvoje stare postove.



I na kraju mogu da konstatujem da nisi covek od rijeci - rekao si da ces da me ignorises.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote