View Single Post
Old 07-10-2007   #12
dzonni
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2007
Location: beograd
Godine: 45
Posts: 43
Default

evo,i da se predstavim lepo.radim kao kondukter u autobusu.volim sport,navijam za partizan,volim prirodu i dobre ljude.ne volim lazi i prevare.visok sam 174 cm,imam plave oci i kratku smedju kosu.sisam se na 1 milimetar.nazalost trenutno nemam sliku da je postavim.aa..ne trazim ja bilo kakvu curu.nego cestitu i postenu,cistog srca i duse.zna se sta to znaci.neku koja moze ostati za ceo zivot.nazalost u beogradu i ne samo tu to je skoro nemoguce naci..ali zato toga jos ima u daljim mestima.normalno prvo zelim da steknem drugare preko interneta pa cu preko vas mozda i naci ono sto trazim...kad se upoznamo bolje mocicemo i stvarno i uzivo da se upoznamo..a tada ce biti moguce da sa vama upoznam i neku curu cista srca i duse,neku rajsku dusu.ovde kod mene,sve sponzoruse i iskvarene..to mi netreba.nisam avanturista nego ozbiljan momak,totalno neiskvaren i dobar.ali u beogradu to neprolazi.ovde samo gledaju ko ima para a ko ne.zato novi drugari pomagajte,pa da nadjem nekog dobrog andjela,i naravno dobre drugare i drugarice.
dzonni is offline   Reply With Quote