Thread: dzonni
View Single Post
Old 07-10-2007   #1
dzonni
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2007
Location: beograd
Godine: 45
Posts: 43
Default dzonni

cao.ja sam dzonni i nov sam ovde.voleo bi da upoznam nove drugare i drugarice ovim putem.a ko zna,mozda ovim putem moze da se upozna i ljubav zivota.mozda,videcemo.volim da se druzim,volim sport,navijam za partizan ali zvezdu nemrzim.volim sve ljude koji su dobri u dusi bez obzira na ime,prezime naciju ili veru.lose ljude nevolim,takodje bez obzira na ime...iskren sam,dobre duse,nisam iskvaren.radim kao kondukter u autobusu.zivim u beogradu gde je omladina mnogo iskvarena..sve neke sponzoruse i uobrazene osobe.ja nisam takav,cenim lepo vaspitanje kucu porodicu i prave vrednosti.zato volim i zelim da upoznam nekog iz sjenice ili okoline jer volim vas kraj.i ljude.nisu mi bitne nacije i vere samo da je covek dobar.imam 28 godina.sto se devojaka tice volim iskrene i dobre devojke,primerne i postene.voleo bi naci neku devojku koja ce mi ostati za ceo zivot.postenu i cestitu.toga u beogradu slabo moze da se nadje,u sjenici toga ima pa eto ako mozete,pomozite mi da upoznam takvu curu.kroz druzenje mocicemo i to ostvariti.ja imam sluzbenu pa nadam se da cu steci nove prijatelje a u kasnijem periodu,mocicemo i stvarno da se druzimo jer imam sluzbenu autubuske firme gde radi a to je lasta pa mogu besplatno da putujem.mogao bi i doci u sjenicu pa da izadjemo ili upoznamo se i stvarno.pozdravljam vas sve i pisite mi...
dzonni is offline   Reply With Quote
Sponsored Links