View Single Post
Old 26-12-2014   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default BIJELO POLJE: Udarao sudiju i pretio mu smrcu

Ibrahim Međedović je uhapšen zbog ugrožavanja sigurnosti, fizičkog napada i pretnji smrću sudiji Jokanu Varagiću



BIJELO POLjE - Ibrahim Međedović, iz ovog grada, uhapšen je zbog ugrožavanja sigurnosti, fizičkog napada i pretnji smrću sudiji Specijalnog odeljenja Višeg suda u Bijelom Polju Jokanu Varagiću. Međedović je uhapšen po nalogu Osnovnog državnog tužilaštva, koje je ocenilo da je reč o napadu na službeno lice.


Kao motiv se navodi suđenje od pre nekoliko godina u bjelopoljskom Osnovnom sudu. Napad, u kojem je sudija Varagić prošao samo s lakšim povredama, desio se u četvrtak u naselju Lješnica u Bijelom Polju. Sudija je, kako je izjavio, video Međedovića „kako ga čudno gleda, kao što je i ranije radio“, verovatno nezadovoljan s nekolicinom presuda koje je Varagić izrekao dok je radio kao sudija Osnovnog suda.

- Odjednom se stvorio iza mene i počeo da me udara šakama po glavi, govoreći kako ću mu za sve platiti. Nekako sam izbegao udarce, ali me je zakačio po licu - rekao je Varagić.

Međedović je pobegao posle napada, ali je ubrzo pronađen.

M. S.


Pogledajte još:
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links