View Single Post
Old 22-05-2014   #13
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
Moram da uputim kritiku moderatorima a narocito gazdi ovog sajta!Braneci lik i delo ovog Vucica,tretirajuci ga kao svetu kravu i davaju ci mu blanko podrsku,promace vam jedan pravi ljudski gest,Novaka Djokovica!Covek je pozvao cijeli svijet da pomogne ne samo Srbiju,nego i Bosnu i Hrvatsku!Svaka mu cast,u ovoj nesreci nije zeleo da dijeli ljude po nacionalnosti!
Zanimljivo je da Djokovic pomaze Srbiju preko svoje fondacije a ne preko vlade!Isto to rade i drugi sportisti,Dejan Stankovic i mnogi drugi!
Ljudi nisu ludi da daju kozi da cuva kupus!
Takodje mi je palo u oci izjava Vucica,koji na sednici vlade a pred novinarima,obraca se svojim ministrima i opominje ih da ne kradu pomoc koja se prikuplja za nasdradale!Cista demagogija a i ponizavajuce za ministre!Valjda ih je on birao,i valjda je proverio moralni kredibilitet istih?
Kakve to veze ima jedno sa drugim?

Nama je prvom planu sve sto je vezano za sjenicu, a na forumu postavljamo koliko stignemo...
Da nismo napisali za dzeka, novaka... ali poznatih ima koliko hoces koji su to uradili, ne mozemo sve da ispratimo...
Bitno je da ispratimo sjenicake sto nam je najbitnije...

Kada bismo bas svaku vest pisali, ne bi se razlikovali od drugih sandzackih sajtova, kojima je po svaku cenu bitno da objave sve i svasta. A mi opet poseceniji i ako ne pisemo o svemu...

I jos jednom da napisem... NE BRANIM COVEKA, ALI NE VOLIM DA SE PLJUJE NEKO KO JE TEK DOSAO NA VLASTI I NIJE MU SE PRUZILA SANSA.

Gde su suljo, rasim, muftija, bili su na vlast... sta su uradili? Pomene se branite ga odmah... Covek sam ima najvecu vlast u drzavu i dajte mu / im sansu...

Tako da joku, ne smatram se prozvanim, samo REALNIM, kao sto napisa neznanka
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote