View Single Post
Old 03-05-2014   #15
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

STRANAC,hvala ti na ovim lijepim recima!
Halilce,potpuno se slazem sa tobom,dosta je bilo ovih sto su samo pricali a malo radili a i to sto su radili,bolje da nisu!Lijepo je sto mu verujes,uostalom izbori su pokazali da mu veruje ogromna vecina gradjana!Ali ipak mislim da ne treba nikome verovati na recima,svi su oni na rijecima jaki,nego treba gledati dela!Mada Vucic sada govori stvari za koje ovi prije njega nisu smeli ni da pomisle!Ima stvarno dosta stvari koje je promenio nabolje!

Telekom sam ponemuo samo da ukazem na nedoslednost njegove politike!Prije tri godine je govorio da je Telekom,koka koja nosi zlatna jaja,i da ko proda Telekom je izdajnik!Sada hoce da ga proda!


Meni ovaj njegov program izgleda kao skup lijepih zelja ali ne treba se prije vode izuvati.Treba ga pustiti da radi,a tek kada prodju rokovi na kojim i on sam insistira,videti sta je uradjeno i tada mozemo diskutovati!
Samo jos da napomenem ovaj Auto Put do crnogorske granice!Lijepo zvuci a dali je realno?Mislim da nije!Izgraditi 270 km Auto Puta za cetiri godine je nerealan rok,jos kada se zna koliko dugo se gradi koridor deset,koji je mnogo vazniji za drzavu!Voleo bih da gresim,da se neko cudo desi i da se izgradi taj put!
joku is offline   Reply With Quote