View Single Post
Old 28-04-2014   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Naslovi prodaju novine.
I mislim da gresis Stranac, kurir je postojao i pre Vucica i isto su radili, dakle, ta teza ne pije vodu.

Cist komenrcijalni list i samim tim i prodaje se na taj nacin. A toga imamo svuda u svetu jel?

Engleski Sun, Nemacki Bild, itd itd itd

Tacno je da su nepismeni, ali ja to opravdavam azurnosti, jer su uvek UP TO DATE! Ali uvek.

A isto tako znamo, da su pisali o milion stvari godinama unazad, pa se pricalo da su lazi, na kraju isplivase kao istina.
To sam se licno ja uverio sam nekoliko puta.

Jer sam sve bio pod utiskom drugih, "ah jebes kurir, oni samo lazu" i takve nebuloze... i ja naravno pustim da me uvere u to.

Dok se sam ne uverih u neke kontra stvari.

A sa druge strane... hmmmm nisu li sve vesti iste u Srbiji...

Otvori jedan portal, pa drugi, pa treci... Sve isti tekstovi... Ko je zasluzan onda za odredjenu "laz". Nije svaki izvor Kurir.

Da se razumemo, jebe mi se za kurir, ja prvo citam b92, pa kurir, pa blic, pa telegraf. Dakle bas ovim redosledom, posle toga ide avaz, klix i ostalo.
Ali ne volim to kad se stalno pise da je neko lazov a nije.

Ja bih da me uverite u to...

A sto se tice teme, ja sam ubedjen da je sujeta u pitanju i nista drugo!
Poznavajuci nas mentalitet iz Sandzaka, cak sam i siguran u to...

"E pa necete nista imati, kad necete sa mnom". I onda je neko pismeni dodao naravno na sve to, obecano bolnici i deci u Zvecanskoj.

A ja sam ubedjen da tu garnituru i sve to, nece videti ni D od deteta...

Pozzzz svima
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote