View Single Post
Old 27-01-2013   #5
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Default

...u pravu si, i nigde vise nema korupcije nego kod nas..uvek kad dodzem na odmor svako gleda za bilo sta da ti uzme pare..evo da ispricam jedan primer a ima ih milion zadnji put sta mi se desilo...Nesto sam hitno moro da idem za sarajevo a u tom trenutku mi je auto bilo na popravku pa sam uzo nekog golfa dvojku,auto bez klime plus 32 i da skratim negde ispod varosi ja prodzem na crveno civilno auto sto je bilo iza mene u njemu policajac poso kuci ili na poso i onako pored mene pokazujmi da stanem,ja stanem a on onako drsko kaze znas li sto te zaustavljam reko znam proso na crvrno,sad cu da zovnem kao patrolu da dodze da te kazni..,kao daj vozacku saobracajnu ...ja njemu lepo holandski pasos...covek sav zabezeknut poce kao da nebi zvao patrolu gore dole da prokleda kroz prste,nesto za kahvu...meni pomalo smesno i ljut rekoh sad ako neces ti da je zoves ja cu i lepo podzem za telefon...jooooj da vidis coveku face ..pre pet minuta toliko drzak i ljut sad ko malo dijete samo sto ne place....i dalje da nebi zamarao hocu da kazem je cio sistem korumpiran,da onaj koji pokusava posteno nesto da stekne mora svima dzepove da napuni.
cucak is offline   Reply With Quote