View Single Post
Old 15-12-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Majka policajca na vestima čula za tragediju


U Leskovcu je danas sahrana policajca Miroslava Stamenkovića, tragično stradalog na dužnosti nakon razbojništva u zlatari u Vlasotincu. Stamenković bio pred ženidbom. Porodica u šoku. Očevici prenose stravične scene s lica mesta.


Kako je najavljeno, premijer Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić prisustvovaće sahrani policajca Stamenkovića.

Stamenković (27) je stradao juče ujutru u intervenciji nakon razbojništva u zlatari "Unca" u Vlasotincu.

Osumnjičeni za krivično delo razbojništvo Darinko V. iz Berana i Velibor L. iz Bjelog Polja su ranjeni i od zadobijenih povreda su preminuli, dok je treći osumnjičeni Adnan Š. iz Berana lišen slobode i priveden u Policijsku ispostavu Vlasotince.

Kako je saopšteno iz MUP-a, pljačka se dogodila juče oko 8.30 sati, u Nemanjinoj ulici.
Prema prvim saznanjima, te osobe su pucale i tom prilikom policajac Stamenković pogođen je u predelu grudi, a od zadobijenih povreda preminuo je na putu ka bolnici", piše u saopštenju MUP.

Vlasotince su juče posetili direktor policije Milorad Veljović i državni sekretar MUP-a Vladimir Božović, koji su izrazili saučesće porodici nastradalog policajca i obećali bolju opremu za pripadnike policije.

"Tugo moja, Miko moj mili. Renovirao si stan, majka očekivala svadbu da pravi, a ne sahranu" kukala je juče na sav glas Svetlana, majka ubijenog policajca.

Ubijeni policajac bio je neoženjen, a iza sebe je ostavio neutešne majku, oca i sestru, čiji je muž takođe bio policajac i poginuo je prošle godine u saobraćajnoj nesreći kod Ulcinja, ali i devojku, sa kojom je nameravao da se oženi.

"Od devetnaeste godine je u policiji. Bio je revnosan, posao je stavljao na prvo mesto. Zašto baš on da trči za tim ubicama, o moj mili brate. Kako će sada moja deca bez svog ujaka ", ječala je sestra Jelena Jašović, dok je grlila majku zavijenu u crno, prenosi "Alo".

Majka i sestra su o Miroslavljevoj pogibiji čule na televiziji, a otac Zoran je pre nekoliko dana otputovao na radno mesto u termoelektranu “Kostolac” i posle tragične vesti se vratio u Leskovac.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote