View Single Post
Old 08-05-2012   #77
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dacic je slika i prilika srbije...
sav je onako smusen,namazan,premazan,masan,pijandura,vasarski dziljkos,a uz sve to glup i prost...
istina je da je imao dobre radove za vreme ministrovanja policijom,ali on je samo "znjeo ono sto je sadio"
karadzic,mladic,legije,bagziji,siptari,kumovi i ostala banda belosvetska su njegov plod,njegove stranke i milosevica kao idejnog vodje.
oni su ih stvarali i dali im drzavu da njom upravljaju.
sad kad citamo desavanja u kolumbiji,brazili i kad vidimo sta tamo rade kriminalci mi se zgrozimo,kao da se to desava na naekoj drugoj planeti, a nismo svesni da smo u takvom drustvu ziveli i sve to prezivljavali do samo pre 10 godina...
da su ljude ubijali i prebijali na ulici,da su nestajale porodice preko noci,otimani iz vozova,autobusa,automobila,zakopavani zivi po sumama,zabetoniravani zivi po ogradama i sl a ratove da ne pominjem.
i onda jedan takav lik,sav onako otresen od alkohola izadje na binu u drustvu pevaljki i kriminalca koje stiti od zakona i kaze da zna ko ce biti premijer....

ceo svet je pratio ove izbore,ja vidim po nasem sajtu odakle smao ljudi nisu dosli, svi su culi onu njegovu javno izrecenu ucenu u nizu drugih...

evorpa,demokratski duh,kulturni narodi,nece onakve izjave i demonstriranje sile zato je i moguc scenario ds+sns ali ja ne verujem da ce do toga doci...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote