View Single Post
Old 20-04-2012   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Evoo..da se oglasim i ja..Reče mi jedan čoek da sam protiv SDA..I to moj...iz moje familije..hahaah...Nemaš samo ti Tahiroviću tvojih u SDA,imam i ja....I On je moj,ma đe bio..U Bambergu,Hanmindenu..ili u SDA,SDP...Ili u Ligi za Sjenicu..prvoj,drugoj ligi..Nikada,na ovom sajtu,a tu sam 6 godina,a već 5 moderator,nije bilo preferiranja i potenciranja,podilaženja jednoj političkoj opciji,jednom kandidatu..Ako je u jednoj temi,poodavno Sulejman Ugljanin dobio podršku,dobio je i Esad Zornić i svi koji su ga podržavali ili degradirali,da iznesu svoje stavove,da postave video klipove i montirane i nemontirane..
I sada..kada su izbori u pitanju,biće članova,koji će se registrovati tendeciozno,sa ciljem i namerom..I biće dobro došli..Doduše,najverovatnije će biti ono "Igrali su samo jedno leto"..za jednu priliku..Ali...ovde će ostati i naši i njihovio tragovi..imaće neko da sudi,ko smo bili,gde smo bili..ali..dajmo od nas,da ostanemo samo jedno..svi mi,da ostanemo..Čovek,koji je živeo,voleo svoj grad,svoje ljude i svaki pedalj ove teritorije i kad je zelen i kad je snijegom od 2 metra prekriven...
Idemo napred..za Nas i Našu Sjenicu...
Pozdrav i Sellam svima..
__________________
halilce is offline   Reply With Quote