View Single Post
Old 15-07-2011   #375
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Default



sellam aleikum wr wb
Posljedni sellam mojoj predivnoj i dragoj prijateljici Severdzan koja je tiho preselila na ahiret, nakon teshke bolesti. Draga Severdzan, tvoje ime znachi Voljena Dusha (tur.prev.) Uvijek cesh mi ostati prelijepa, plemenita, svechana, ponosna, prava dama, bolovala si, a nikad nisi suzu ispustila a bol je razarala tvoju umornu dushu i tijelo.
Zhelim ti susret s tvojm dobrim i plemenitim roditeljima,.. zhivot u Berzah da provodish insha Allah uz ezane i sallat namaz.




Uploaded with ImageShack.us


dostojanstveno otišla si u prelijepom ljetu


‎23 godine nasheg druzenja.. bile smo povezane vishe nego sestre.. imale smo uzvishenu komunikaciju.. zajedno sallat namaz klanjale,. kupovale iste haljine, cipele.. istu sminku smo voljele.. biser nam bio najdrazhi.. voljele smo nashe roditelje, djecu.. brachu, sestre.. Dijelile smo ista misljenja.. odmaknule smo se od svih,.. kako bi zasititile ljepotu svega sto Stvoritelj dzelle walla voli da mi zene u Islamu volimo i postivamo. Draga Severdzan, vech dva dana sam slushala tvoje korake u dvoristu.. a ti nisi dosla.. Veceras si tiho, napustila ovaj svijet.. Na nashem posljednjoj kavi, Ispratila si me s jednim dugim pogledom i znala si da je to nash posljednji susret, znala sam i ja,.. ti znash sto smo se dogovorile.. da budemo na sirratul mustekim putu,.. i da nam je susret zagarantiran u Ime Stvoritelja dzelle walla. Bile smo majke.. i poslushna djeca svojih roditelja, bile smo sve ono sto zahtijeva nasha vjera, nasha kultura. Ne vjerujem da che itko mochi zamijenit tvoje mjesto u mojem srcu. Zaista si bila plemenita i vrijedna. Nikad nechesh izachi iz nashih srca. S molitvama chemo se povezivat s tobom. ♥♥♥



Iskrena suchut tvojoj djeci i suprugu, brachi, sestri, i svima koji su te voljeli, kao sto smo te mi u obitelji voljeli, razumjeli, i postivali.


Inka
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote