View Single Post
Old 20-09-2010   #4
hurmasica
Registrovan
Dobar
 
hurmasica's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,831
Default

Režiser filma "Transformersi" Majkl Bej ponudio je 50.000 dolara za pronalazak devojčice.

Dos`o neki gadan vakat ,ama jarabi kada se za 6.-toro stenadi podigne vo´lka frka i ponudi `nolki novac.
E moj Bej-u sta je u ovon Net mahali video snimaka dje insane ,kolju,vjesaju,kamenuju,bacaju u jame,rijeke,mora,snimak djece koju ranjavaju,ubijaju....
Pa sto bolan tu ne ulozis koji dolar i ne zudis da pronadjes monstrume koji to uradise i rade svojoj vrsti a kamoli na sta su sve spremni uciniti hajvanu.
Da se nedo Bog sta skonta naopacke,ja volim hajvane i to ponajvise jagnjad,pse i konje.
Pored dobre volje ne umijem razumjeti kako moze "insansko stene"(dopustite mi tu metaforu)da "ubija" hajvansko.
Ako mene pitate nesto tu ne stima.Ama ne pisah ja u dzabe na pocetku dos´o neki gadan vakat.
No citajuci vijest ne mogu a da ne uputim prvo sebi pa bogme i svima pitanje.
Zasto nas vijest o stenadima zgrazava a u stanju smo klati jagnjad,pilad,telad zar ona manje izazivaju "roditeljski instikt " potrebu da ih zastitimo jer su tek zakoracili na ovom dunjaluku a vec moraju pod noz ?
Ehee nikad prici kraja a svugdje belaja.
__________________
Love Means Never Having to Say You're Sorry
hurmasica is offline   Reply With Quote