View Single Post
Old 05-07-2010   #20
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

drugari,samo polako,mislim da je malo nesporazuma medju recima a to se desava...
prvo,mediji mogu svasta da pisu,svaki covek moze svasta da prica, a nase je licno pravo da verujemo sta ko prica...
ja opet kazem da je ovo samo proba sa neke druge strane o tome da vidi kako stoje stvari sada,jer...

ona dvojica u beogradu sigurno pricaju kako je ceo sandzak uz njih,kao oni i smao oni imaju podrsku...
drzava im je stavila na raspolaganju sve moguce mehanizme da se odrzavaju na vlasti,
da muslimane sandzaka,bosnjake, drze podeljene i tako ih pravi slabima,
jer slozni bosnjaci sandzaka su politicka i sila u svakom smislu te reci...

sada se pojavio neko treci ko je pomutio konce svima njima...
naravno da je on sada na tapeti,da ce mu se raditi o glavi kako se njihovi planovi i dalje mogli realizovati...

mi moramo shvatiti da nasem boljitku moze doprineti samo nasa sloga,nase jednistvo i nasa bezuslovna saradnja i postovfanje sa nasim bosnjacima u BiH...

sve sto bude se radilo mimo toga nasa je utopija i kataklizma i dovesce do nas easimilacije u svakom pogledu...

ne smemo se ljutiti na bilo koga ako drugacije misli,nase je pravo i ljudsko i serijatsko ukazati na moguce greske i pokusati ispraviti ako se da....
jos manje je pravo osporatvati neciju pripadnost necemu...
mozda mi razmisljamo isto,i zelimo isto dobro svima,ali nam je nacin i shvtanje razlicito...
i problem ne prestaje i ne resava se time ako se od necega odustane,naprotiv...
na problemu,ako se vec pokazao,mora da se ostane,proucava obrazlaze i sl...
najlakse je okrenuti ledja i gotovo...

i,ja bih jos zamoli sviju vas,nemojte nista licno shvatati i nikoe se licno obracati,jer postoje osobe koje mi znamo ovde samo kao ime i kao nick a zapravo ne poznajemo prave kvalitete necije...

ja Tahirovce znam ceo svoj zivot,druzili smo se i druzimo se,kad imate njega za prijatelja to je isto ko da imate clana familije i na njega s emozete osloniti kao na sebe,ja to garantujem, a mi za milion i jednu stvar ne mislimo isto i ne slazemo ali se ipak postujemo,i znam da nije ni sekunde zlonameran jedino mozda mu je drugaciji smisao humora,izrazaja,shvatanja ozbiljnosti situacije i sl...
i ja garantujem da ni od koga nema koristi,a znam da je imao puno stete...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote