Thread: MISTERIJE SVETA
View Single Post
Old 24-04-2007   #14
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default ZAGONETNI NESTANAK

[highlight=red:10cd12e59d]KAKO SE ČOVEK RASPLINE U ZRAKU [/highlight:10cd12e59d]



Ne nestaju ljudi na tajanstven način samo na zemlji. Oni to čine i u zraku. Miljarder Alfred Loewenstein, bio je jedan od onih koji se rasplinuo u zraku. Letio je 4. srpnja 1928. tromotornim Fokkerom VII. iz Crydona u Bruxelles. Iznad kanala La Manche otišao je u WC i nikad više nije izašao. Njegov ga je sluga nakon nekog vremena počeo tražiti. Vrata WC-a bila su zatvorena iznutra, ali mali je prostor bio prazan.

Istražno povjerenstvo došlo je do zaključka da je mi*lijarder zacijelo zamijenio vrata kabine letjelice s vra*tima WC-a. No to je zapravo nemoguć zaključak. Jer bila bi potrebna snaga nekolicine muškaraca da se ti*jekom leta vrata otvore tek nekoliko centimetara. Ta*ko je Loewensteinov nestanak ostao zagonetan.

Isti je i slučaj Jerrolda I. Pottera, trgovca iz Kanakeea (američka država Illinois). On je 1968. letio sa svojom cenom na sastanak Lions kluba u Teksas. Na putu do WC-a razmijenio je još nekoliko rijeći s predsjedni*kom Lions kluba iz Ottawe. Ušavši u WC, Potter je zak1jučao vrata. Nakon nekoliko minuta turbulencije su zatresle zrakoplov. Kad su nešto iza toga počeli tražiti gospodina Pottera, WC je bio prazan, a pedesetpetogodišnjak netragom je nestao. Ni taj zagonetni s1učaj nikada nije razjašnjen..
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote