View Single Post
Old 23-02-2006   #32
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Ma nisam ja ljut, već me nervira odsustvo elementarnih pravila polemiziranja: dakle, nema teza, kontrapunktova niti argumenata. Samo gola i bezobrazna sila. Više puta ste svi dokazali da su jači argumenti sile nego sila argumenata! A propos tvojeg posta o "žutim" navodima "zgroženog očevica": on nije imenovan samo zato što je visoki diplomata koji je bio prisutan i kojem nimalo ne bili išao u prilog sukob sa reis-efendijom Cerićem. To je to. Na ovom forumu je najviše postova postavljeno na temu karikatura Poslanika Muhameda, ali niko nije reagirao na činjenicu da je karikature (i to sve) prenijelo i glasilo Islamske zajednice "Preporod" u svom posljednjem broju! To je vijest, ako već meni ne vjerujete, objavio i voljeni novinar Senad Hadžifejzović u sred Hayatovog "Centralnog dnevnika". Ali se o tome šuti.



P.S. Još uvijek čekam odgovor Tahirovčeta, jer ću ga žestoko demantirati. Pokazat ću mu da je tekst koji spominje (sasvim slučajno, ja sam autor članka) navodi tačno te dvije rečenice, ali da je članak zapravo bio o srebreničkim i žepljanskim izbjeglicama u Sandžaku, koje su MUP Srbije i služba Javne bezbijednosti hvatali i odvodili u logore u Srbiji. Mnogi su umrli ili ubijeni na tom putu, a ja sam napravio priču o groblju u Priboju, na kojem su sahranjeni. No, vas to očito ne zanima. Uostalom, po tom članku je snimljen i dokumentarni film koji je otkupila i TV B92 i koji će uskoro biti prikazan i kod vas. Broj članova ovog foruma je sto hiljada puta manji od broja pretplatnika magazina za koji pišem i, u biti, nemam ni potrebe da se prepirem sa vama. Ali su mi zaista slatki napori koje udruženo ulažete. To priznajem.
fraer is offline   Reply With Quote