View Single Post
Old 25-01-2010   #90
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Kao prvo, Bako, kada budem trebao misljenje i savjet o pravilima, propisima i ponasanju, od ovoh 1800 clanova, ti se zadnja osoba kojoj bih se obratio za misljenje. Prema tome, niti te spominjem niti imam namjeru, prema tome zaobidji me u sto sirem krugu.
Drugo, Zlaja, ja neznam da li ja pisem Spanskim jezikom ili se stvarno ja i ti nikako ne kontamo. Nemoras mi9 govorit da je to jedna te ista ekipa, sve ja to znam ali problem je u tome sto ja ne dobijam osip kada se neko od njih spomene. Da sam kojim slucajem kritikovao ili pisao nesto negativno , klicali bi ovuda i bili radosni, nizali bi se komentari i podsmejavali bi se ali kada se pohvali NEKO DRUGI ko cini nesto lijepo za grad i ljude odmah skacete ko na bijelu vranu.
I trece, da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Zlaja, jos nesto, ipak smo civilizovani i odrasli ljudi, zeleo bih da se na ovome zavrsi i da se ne kvari tema vise. Javicu ti se pp , pa cemo porazgovarat o svemu
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote