View Single Post
Old 10-01-2010   #405
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Fatihe ili Safete ocigledno me nisi razumeo. Ne volim provokacije na nacionalnoj osnovi a ti si u tvom predstavljanju provocirao i to si radio u ime svih clanova ovog foruma. Ja sam hteo da se ogradim od toga i da pokazem da ne delim tvoje misljenje po tom pitanju. Mi smo u Sjenici od pamtivijeka ziveli u multietnickoj zajednici i nikada sebi ne bih dozvolio da nekoga proviciram samo zbog nacionalne pripadnosti. Malo me je zacudilo sto se vise clanova nije ogradilo od sirenja mrznje ali svako ima svoje.

Ne moras da me podsecas na pokolje iz rata u Bosni jer ih nisam zaboravio i osudjujem sve ratne zlocine bez obzira ko ih je pocinio. Mozda su Bosnjaci najgore prosli i to i tebe i mene kao Bosnjake boli ali ne moras da provociras i osudjujes ceo narod za to.

Kazes da zivis i radis u Becu a bas u Becu ima dosta Srba i velika je verovatnoca da imas kontakta sa njima a mozda cak i zajedno radis sa nekim od njih. Selamis li i njih ili se samo proseravas po forumu?

Ovaj nas forum prvenstveno okuplja Sjenicane i prijatelje Sjenice. Ovde se svi znamo i cesto se srecemo na skupovima forumasa. Velika vecina clanova stoji iza onoga sto pise (osim pojedinih anonimusa) i sve sto napisu bi sutra javno rekli na javnoj govornici na gradskom trgu.

Nadam se da ces nesto nauciti od tolerantnih i pravednih Sjenicana. Dobrodosao.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote