View Single Post
Old 29-12-2009   #10
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ali crkli bi da Sulja ne stave u isti kos sa rasimom. pa ovo je tama o rasimu nemorate ga bas taci u svakoj temi.
Eto 95% Bosnjaka po tebi ne zasluzuje da zive, svi smo MI blesavi, hvala ti sto nam otvaras oci. Dodji ti pa se kandiduj ako pokupis glasove Trijebina ja cu te javno glasat ...
Ne slazem se sa politikom koju vodi Ljajic ali ako nih birao izmedju njega i zukorlica izabrao bih ljajica, politicaru kolko toliko i prilici da laze, krade , radi sve najgore ali hodzi??? nekome ko prima platu od nasih para da daje primer drugima sta je postenje, skromnost i pravi vernik ne prilici .. ovog sam zlotvora pomenuo cisto da vidis sta znaci pomenuti nekog gde ne treba ...

i nisi odgovorio na pitanje Stranca kome treba da idu glasovi Bosnjaka ? ja bih te pitao isto, koga glasati ako ne njih ? ...
Ne uzbuđuj se,ja nisam opsjednut niti sa jednim političarem, a ne posebno sa ovom dvojicom o kojima sve detalje znam. Ja nemam ambicija da se bavim politikom, ali imam ambicija da kažem istinu, a istina mi je draža od bilo kojeg političara. Ja bih, što kaže poštanski, ovog trenutka glasao za Čedomira Jovanovića, jer je iskreniji i pošteniji od ove dvojice. Za slijedeće izbore će se iskristalisati i novih političata Bošnjaka, nebih da favorizujem nikoga unaprijed. Samo odmjereno i hladno.
homar is offline   Reply With Quote