Thread: Kladnica
View Single Post
Old 17-12-2009   #373
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam Zlata Prashevic iz Beograda... Ja trazhim svog oca Zlatka Prashevica,brat mu je Rifat,a roditelji Bajro i Elmaza... Ako neshto neko zna o njima neka se jawi na prashevic@hotmail.com
Hwala unapred
zlato na mene mozete da racunate za pomoc i informacije sve ono stoje u mojoj moci dragomije ka svatate i zelite da potrazite sve one koi vama dolaze kao familija i rocake toje najveci stav verujem daje vas otac vama malo pricao onjegovim i zato vi neznate bilobi od vas mnogo lepo akoste u moci da otputujete u selu kladnici na borovice kod vaseg strica spaha prahsevica verujem dabi on bio jako rad kadbi vi otisli kod njega onje izuzetno dobar covek a i dobar domacin sigurno vas nebi lako pustio ba odete od njea dok nebi bili par dana akobi putovali autobusom onda trazite kartu do sjenice a od sjenice do kladnice je daleko .18 km i ako odete pitajte za spaha svakocevam reci samo se kodnas ne naziva stric vec amidza vi imate tamo veliku familiju toliko da ih nemozes obici ni za mesec dana a jos stoje vas deda bajro bio ugledan covek u nasem kraju toje veliki plus eto toliko moja draga zlato i jasamti visi nego rocak puno toplih i srdacni pozdrava za vas vaseg muza i vase cerk i buditemi zdravi i zivi i nekavas sreca prati pase cujemo akote bude pito spaho kotije dao ovakve informacije reci kum iz kladnice koije u americi opet cao
Vodenica is offline   Reply With Quote