View Single Post
Old 08-12-2009   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ne treba ocekivati raj prekonoci,
ali nmisljenja sam da posle svih ustupaka koje smo dobili poslednjih dana od EU,otvorena su nam vrata u bolje sutra...
srbija trenutno stoji na najboljem mogucem putu od sovje postojanosti,nadajmo se da ce uspeti to i da iskoristi...
vlada trenutnih koaliconih partnera u aktuelnoj vlasti,nastavice se jos niz godina,a mogu da kazme i decenija...
DS i SPS ce mozda vec na narednim izborima moci da formiraju vladu,nego ako im i zafali procenat ili dva,moci ce uvek da racunaju na glaove manjina koje nemaju bolju alternativu,a opet ovima trebaju zbog ispiranja usta pred evropkim institucijama oko prava i polozaja nacionalnih manjina...

najvece zlo koje bi moglo da se dogodi srbiji su narodnjaci i naprednjaci,ali zbog loseg rejtinga narodnjaka mislim da je to slabo ostvarivo...

i,opet ne treba iskljuciti mogucnost laganog uvodjenja naprednjaka u pore vlasti...
nego,mislim kad se narod uhvati "leba" nece vise puno mariti za politiku,popove i hodze...
pocece da zivi normlanim stvaralackim zivotom,zivotom u kojem ce po prvi put ziveti od svog realnog rada a ne parazitiranja koje je prisutno na nasme podrucju poslednjih 60 godina...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote