View Single Post
Old 28-11-2009   #137
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Eko neznam gde da se informisem zvanicno za to, neki nam jednostavno ne daju informacije, neka nas pozovu i bice snimak na sajtu (sve je bespaltno) ...
36310
i meni se svidela ideja sa magacinom, neka ide gde ko voli i bice manje frke.
Homar
ja ne ubodem prvi, vec se nadovezem na pomenuto, Eko je sam rekao da nije postavio pitanje u pravoj temi, ja sam mu odgovorio ili si ti imao bolji odgovor vezan za odbaniste?
Ja podrzavam Reisa , Bosnjak sam Islamske veroispovesti i ne trvrdim da sam veci Bosnjak i Musliman od onih Sandzaklija koji podrzavaju zukorlica. jednostavno neko vidi kvalitete i prednosti u jednoj neko u drugoj strani i to je to ..
Meni hvala Bogu nije potrebna sadaka jos on nikoga, ponosan sam sto mogu da je drugom udijelim. licno se ne poznajemo tako da ne mogu reci da li se ti mozes prodati ili kupiti, neznam kako ti to zakljuci da se ja mogu prodati?
uvrijedio si me, mene moju porodicu familiju i veliki broj Sandzaklija koji misle kao ja, ali nema veze...
Da ne duzimo i ne kvarimo ovako lijepu temu, ja bih samo da zamolim da ako zelite nesto da napisete, pitate i sl. a mislite da nema adekvatna tema za to na forumu otvorite novu, u slucaju da postoji adekvatna tema za to, moderatori ce se premestiti post . Hvala na razumevanju ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote