View Single Post
Old 26-11-2009   #15
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Brate nisi ti mene razumeo sta zelim reci.Ne bjezim od zakona i od toga da me kazni ali sam protvnik pljacke i lopovluka.
Ako je vec zakon mogo mi je kaznu napisati i ja bih je uplatio a ne da stavi pare u dzep sebi i poziva se na zakon.
A ideja ti nije uopste losa za ovaj terenski rad.
Za to mu brate lijepo trazis priznanicu i sredjena stvar...
Evo primer...
Pre jedno tri godine me zaustavi policija kod G. Milanovca, tacno kod nadvoznjaka... Cacanska policija... Pokazuju mi sliku na radar, koji ima i aparat, gde se vidi moje auto, na slici brzina i sve ostalo... Vozio sam 3 km brze (kad odbijes toleranciju)!
Dobro, nije strasno, traze mi dokumenta, dozvolu, vozacku, zeleni karton, sve po p.s.-u... Ja im sve pokazem i sve je ok, sad treba da se plati kazna... rekoh, pre nego sto platim kaznu, zelim potvrdu o ispravnosti aparata za slikanje, koji vi nazivate radar... stade on razmisli malo, pa onda krenu da trazi po gepeku, i trazi i trazi i trazi i nadje na kraju... ali samo kopiju...
Ja mu lijepo kazem, izvini, ali ja ti ovo ne priznajem... iz prostog razloga, sto ni ti meni ne bi priznao kopiju vozacke ili pasosa...
Tako da necu platiti kaznu dok mi ne dostavis original tj kopiju overenu od suda, i pocinjem mu pisati moju adresu stanovanja iz nemacke da mi to posalje....
Covek spakova stvari, vrati mi dokumenta i rece, hajde bezi.... okrenu se i ode...

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Sto, ovi iz Vranja kad dodju u Sjenicu nece da uzmu 10-20 eura kad im ponudis
Naravno da ce postojati... ali otkud taj iz vranja zna ko si ti? Da nisi inspektor, da neces nasesti... a ne isplati mu se, jer ce posle 7 dana u sjenici, ici u bajinu bastu... pa opet isto jel?
A nakacice se neki... pa ce biti kaznjeni pa oni drugi posle nece... od necega se mora poceti...


Pozzzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote