View Single Post
Old 24-11-2009   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Meni se svideo deo o Tadicu, procitao ga cica ko bukvar...

Tadic je isti slobo, slobo je navukao birace sa forom da nastavljalja politiku tita , e tako isto tadic vara narod sa time da nastavlja politiku Djindjica, iz dana u dan sve vise se mutira u milosevica a ds u sps ...
upravo tako,
a evo nesto slicno sam i ja pisao pre godinu dana

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
nazalost,politika je cudo...
Boris Tadic nije lsucajno tako dobar politicar ni lider...
On je prosecan covek sa visokim obrazovanjem,zavrsio je psohologiju,cini mi se,radio je u nekoj beogradskoj gimnaziji kao profesor...
Ali,sa druge strane,njegov otac je clan Srpske Akademije nauka i Umetnosti,zapravo fabrike svih ratova,nemira i stradanja na prostoru ex-YU...
Elem,posto nisu uspeli da Milosevicem,koji je takodje bio njihove maste delo,odlucili su da naprave jedan novi politicki hibrid,koji ce delovati,pricati i ponasati se svetski,ali ce iza tog paravana lagano ostvarivati ciljeve koje nijsu uspeli da realizuju sa Milosevicem...
Isti taj Boris Tadic ja 2003 uzeo Ugljanina u koaliciju sa njegovom strankom,a javno se kleo da i ne zna koji je to covek...
Isti taj boris Tadic je iste te 2003.dosao kod "nas" u Aljinovice(15km od Sjenice) i rekao kako svoju politicku kampanju pocinje iz svete srpske zemlje...
Isti taj Boris Tadic,je iste te 2003. obisao grob i na njemu polozio vence svome ujaku,za kojeg rece da je ponosan sto je bio cetnicki vojvoda...
Elem da njega zaobidjem,svi vi ovo znate...
Ali,sta je zadatak SANU,ciju politiku sprovodi Tadic...
tako da sve ovo ne iznenadjuje,jedino sto mene tesi je evropska integracija,a oni nisu svesni da se tada nece nista pitati,vec da ce neko drugi vuci konce u svemu i svacemu...
nisu slucajno radikali,kostinicini i ostala bagra protiv EU,jer znaju da tamo ne mogu da prodju,da se tamo nece nista pitati vec samo vegetirat kao i Žirinovski u rusiji,Hajder(pokojni) u Austriji i sl...'

sve u svemu,ovaj intervju je zasluzivao posebnu temi i pisanje jer ipak daje nadu da u srbiji postoje ljudi koji vide pravo stanje stvari...
a,o patrijarju,necu nista jer nije eticki govoriti lose o mrtvima,
a posto nista dobro nema da kazem o njemu necu nista ni pisati...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote