View Single Post
Old 24-11-2009   #12
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Nisi skroz u pravu brate...
Dajem ti pravo za to, poznavanje, komsijski odnosi itd... to prvi osudjujem... Ovaj je toga i toga, njega necemo dirati...
Ali zakon za svetla u Bosni postoji vec dugo, ne mogu tu nikako da te razumijem, ako je to zakon, onda vazi za sve...
Jbg u usa zivis, tamo su jos rigorozniji, pa si sve naucio i radis po p.s.-u!

A dosta nasih su kabadahije tek kad se vrnu na balkan... tu glume dzekove, besna kola, pretezno iznamljena ili na lizing, da bi se pokazali... e sad ne moze da se pokaze a da nije kabadahija... da da gas, da glumi neko besnilo...

A to za slikanje, nisi skontao... ne moze onaj u bosni da te slika i posalje ti racun (kaznu) u usa... niti moze onoga iz bosne ili srbije ako slika u nemackoj, da dobije racun kuci !!!

Zato postoje te privremeno kontrole...

I prvi sam za to, ako se nesto pogresi, treba se kazniti... jer od sitnica tj od necega se mora poceti...

A da mene pitaju, ja bi u Bosni i Srbiji uveo sledece, vezano za policiju:

Komplet policiju, znaci od komandira do prasinara, bi poslao u druge gradove na po 14 dana i sve u krug, iz grada u grad... Da ih nema kuci jedno mesec dana...
Eh sada biva, ode nas policajac u vrbas... ne zna nikoga, pa ce da radi i kaznjava sve po p.s-u!

A dodje kod nas u sjenicu policajac iz vranja... pa pocne da zapisuje sve bez gledanja kroz prste... e to bi bio pravi potez... garantujem, da bi se stanje u nasim drzavama sredilo u tom periodu drasticno... GARANTUJEM!!!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote