Thread: VIRUS H1N1
View Single Post
Old 21-11-2009   #37
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

dobih danas mail,mozda zvuchi smeshno ili zalosno, ali ima dosta ustine...a josh je zalosnije shto sam dva predhodna dana provela po kojekakvim beogradskim klinikama,kao da je rech o nekakvoj alergijskoj kijavici...i bash nikom nije bilo vazno(sestre na shalterima nisu ni primetile da na uputu pishe temperatura 40) i da sam virusnom upalom plucja sedela u punoj chekaonici,a ne u karantinu...da bi mi posle tri sata chekanja doktorka pulmolog rekla da sam JA neozbiljna,jer im nisam odmah rekla...a mogla sam ucji "preko reda"...i naravno ,za kontrolu ne mogu iskoristiti prvenstvo(za koje nisam znala juche)... pa se pitam chemu onda uput!?

"Dok je vladao veliki grip 1919. koji je ubio 40 miliona ljudi, bilo je porodica čiji nijedan član nije oboleo. Neki doktor je zapisao da su te kuće imale jedan zajednički faktor: u svim sobama gde su se ljudi okupljali su imali korpe u kojima su držali po nekoliko glavica neoljuštenog crnog luka. Neko je otkrio ovaj zapis i kasnije testirao tokom neke velike epidemije. Pošto je uspešno delovalo, odneli su jednu glavicu korišćenog luka na laboratorijsku analizu. Unutra su otkrili niz različitih bakterija i virusa. Zaključeno je da je crni luk služio kao prečišćivač vazduha, mamac za mikroorganizme, tako da je prosto usisao sve njih u sebe i tako zaštitio ljude.

Pominje se vlasnica frizerske radnje, čije radnice nikada nisu obolele od nikakve zarazne bolesti, a mnogo puta su služile bolesne klijente. U uglu salona je uvek imala ukrasnu korpicu sa nekoliko glavica luka.

Pretpostavljam da ga ponekad treba promeniti i pri tome koristiti rukavice, odneti ga direktno do kontejnera izvan kuće.

Ne treba se nadati da će o ovome ikada pisati u novinama, da će biti preporučeno od lekara, a još manje od apotekara. Suviše je jeftino i nikome ne donosi pare. "


" Dr. Blaylock je čelni neurokirurg, autor i predavač. Pohađao je LSU,
medicinski fakultet u New Orleansu i upotpunio svoju internističku i
neurološku praksu na medicinskom fakultetu na Južnoj Karolini u
Charlstonu.

NITKO NE BI SMIO UZETI CJEPIVO ZA SVINJSKU GRIPU

- to je jedno od najopasnijih cjepiva ikada. Sadrži imuno sastojak zvan Squalene (MF-59) koji se pokazao kao sastojak koji izaziva autoimune bolesti poput MS (multipleskleroze), rematoidnog artitisa i lupusa.

Taj sastojak cjepiva jako je povezan sa Sindromom Zaljevskog rata,
koji je ubio vise od 10.000 vojnika i uzrokovao porast od 200% teške
smrtonosne bolesti ALS (Lou Gehreg bolest) . Virus H1N1 ubija tako da uzrokuje "oluju cytokina", to znači da uzrokuje da tjelesni imunološki sustav pretjerano reagira i to je razlog da ubija mlađe ljude, a manje pogađa starije (koji imaju slabiji imunitet).

Ovo cjepivo je vrlo snažan imunološki stimulator i donosi stvarnu
mogućnost povećanja smrtnosti od virusa.

Najbolja zaštita je vitamin D3. Trebalo bi uzeti 5000 IU dnevno,a
ako se bolest razvije treba povećati dozu na 15.000 IU dnevno.
Vitamin D3 modulira imunološku reakciju umanjujući mogućnost
pretjerane reakcije i stimulira organizam da proizvodi
antimikrobiološke peptide koje su moćni uništavači virusa u koje
nije uključen imunitet. Što je veća doza vitamina D3 veća je i zaštita.

Riblja ulja takodjer reduciraju pretjeranu imunološku reakciju. Jedna čajna žličica dnevno trebala bi biti dovoljna. Za jače simptome 2 žličice dnevno. Pomažu i razni antioksidansi, quercetin, kurkumin, ekstrakt sjemenki grejpa, vitamin C i prirodni vitamin E."
cobanica is offline   Reply With Quote