View Single Post
Old 13-11-2009   #14
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
"Muškarci su sumnjičavi zato što su skloniji prevarama od žena"
Mislim da je ovo malko "teorija za ubiti vola",ovo ni superbaka nemože nićčim dokazati.
Da postoje zato statistike,a ne postoje i nemožeš tako kolokvijalno zaključivati o muškom rodu.
Da bi muškarac prevario potrebno mu je žensko biće sa druge strane,dakle u tim prevarama mora biti i žena koliko i muškaraca ako ne i više.
Ili su muškarci svihomosexualci........zar ne superbako????????
Mi ovde necjemo prichat o statistichkim podacima prevara,jer ja u to ne verujem,a nisu nam ni potrebani ti podaci.Naravno da ste vi mushki sumnjichavi za to shto varate i to na svaki korak,i mislite da smo mi zene iste kao vi,malo si se domen1izeznuo u tome.Ipak smo mi majke i bash ne dozvoljavamo tek tako da varamo i pravimo koje kakve gluposti.Tachno da ljudi u srednjim godinama hocje kao neku potvrdu da vrede i ne razmishljajucji o prevai oni pochinju da drze dijetu i malo vishe vode rachuna o svom izgledu,zele da i dalje budu lepi i sebi i drugima.
U svakom sluchaju i ako ima prevare one su posledice loshe komunikacije i dugotrejne krize u nraku.Prevare se najcheshcje deshavaju sa ljudima koje poznajete ili sa kolegama sposla....ja o tome toliko a ti vidi jesam li u pravu...pozzzz
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote