Thread: Obrisane teme
View Single Post
Old 17-02-2006   #77
amor
Gost
 
Posts: n/a
Default

Od brisanja posta do posijela sa sirom i krompirima...



Moram priznati da mi je reakcija bila malo ostrija, ali mislim da je neko morao da bude tumac one prve pomisli, koja je pala na pamet vecini clanova koji se ne slazu sa administracijom... No, obzirom da je palo i par uvrjeda ja cu pokusati u par recenica da iznesem svoje misljenje na prefinjen nacin, kao pravi "balkanac"...

- Nacin "verbalne komunikacije" administratora a posebno tahirovica je bio tako neumjesno imperativan, da je iziskivao takvu reakciju. Cijenim to sto si „pljunuo“ pare, ali ako mislis da ti to daje za pravo da odredjujes kako ce se ko ponasati, onda cu ja svakako da napustim TVOJ forum. Ako si to uradio za dobrobit sviju nas onda nas pusti da iznesemo svoje misljenje i da razgovaramo o onome o cemu smatramo da treba da se govori. Nismo, dakle izgubili rat protiv vas i potpisali kapitulaciju, pa da moramo prihvatiti vase uslove.

- Kad ste vec na svoju volju odlucili da izbrisete post, iako se vecina clanova VASEG foruma protivila tome, sto ste onda to objavljivali. Nije bilo tesko shvatiti da ce to izazvati ovoliku raspravu i naravno jos vecu podjelu medju clanovima, iako ih nema mnogo.

- Nije mi jasno zbog cega se toliko insistira da se bitnije i ozbiljnije teme pokrecu na drugoj stranici. Ako je vec napravljena podloga za dijalog, zbog cega onda da se ne polemise, dok se ne zavrsi ta legendarna sjenica.com. Oprostite mi, ali ja doista ne mogu da vidim razliku izmedju rasprave na forumu sjenica-online.com, i foruma na buducem sjenica.com.

A za „balkanac“ nije bitno. Ovaj izraz je izmislila „prefinjena“ evropska krema kako bi ponizila balkanski narod. Zao mi je samo sto ga u svom „verbalnom arsenalu“ konzumira covjek koji je takodjer sa balkana. Mozda je to uradio nesvjesno ili iz „afekta“. Sve jedno zazmuricu...

Zahvaljujem...