Thread: Obrisane teme
View Single Post
Old 17-02-2006   #71
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Cupo sve to stoji i ne bezim od toga da je iz ugledne familije. Ali treba da shvatis moj stav da mi se sutra postavi BUSH licno i personalno, ako osetim ironije i procitam sta misli izmedju redova reci cu mu moje misljenje. Moze on da bude i predsednik te firme HERMES ja ne gledam ljude po nacitanosti ili po rangu u drustvu, ja gledam kako je ko prema meni i samo to za mene broji nista drugo! A on ako nema adekvatne odgovore na moje pisanje, vec samo zna da "gore navedeno" da da od sebe onda je u mojim ocima nista!

Stavi se cupo u moj polozaj, i ne samo ti, vec vecina vas koja pise ovde... mozda sam malo preterao sa tim "ustirkanim" ali u tom momentu sam pisao iz afekta. Ali nije mi cilj da se nadpisujem sa nekim ili da se svadjam, ne naprotiv. Ja tog momka licno i ne znam a iskreno da ti kazem ako nastavi tako da pise nece me ni interesovati. Niti sam pomenuo njegovu familiju niti imam u planu da nekoga podcenjujem u tom smislu! Ali kao sto sam rekao vec gore, za mene brojis samo kao osoba, ko si, sta si, kakav si na drugim poljima savrseno me ne interesuje.
iSelektor is offline