Thread: Obrisane teme
View Single Post
Old 17-02-2006   #66
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Cupo, bas mi je drago sto si se javio, ali moram da ti kazem da sam ja obrisao sve postove,nije zlatko.

Razumem i cenim to sto si napisao i slazem se da treba to ljudi da znaju,ali kao sto kazes vidis da je samo ovo izazvalo neku bezveze situaciju, opet da kazem niko nije rekao da ta prica nece mesto na SAJTU Sjenice, to ce biti postavljeno i moci ce samo da se procita jer to je to i tu nema sta vise da se kaze,samo ne zelimo da se komentarise o tome na forumu jer moze da dodje do ovakvih raspravki i krivih shvatanja. Ja sam pri kraju sa sajtom sjenice sledi samo da se napuni informacijama koje sam hteo da trazim od ljudi kao sto si ti i gospodin Velibor on je bio i moj profesor i sa njim sam daleko otisao sa takmicenjem u recitaciji. Opet zelim da zamolim sve ljude na forumu da se manemo ovakvih tema, ja sam presrecan bio kada sam svako jutro uz kafu citao o atlantidi,kazanovi i u ostalim temama,kada su pocela prepucavanja prvo o senadu hadzifejzovicu pa dalje nije mi se citalo.



Ovim putem pozivam sve ljude sa foruma koje mogu i imaju informacije o sjenici da ih salju na mail sajt ce biti obuhvacen sa raznim temama i pricama o sjenici. Mislimo cak i da se postave kamere u sjenici to sam vec jednom rekao ali ne zeli to niko da komentarise.



Mirza ja znam cime se ti bavis jos odavno i dobar si u tome to znam i ne sumnjam ali molim te da prekinemo vise o ovome.



Mi smo nastavili dva dana sa prepucavanjima a covek ciji su postovi se tek danas javio zar nam to ne govori nista.







Evo sekcija koje sam ja zamislio da se nalaze na sajtu a vi sada izvolite pa da nastavimo temu o tome da zajednicki radimo na sajtu a ne da se raspravljamo
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline