View Single Post
Old 12-10-2009   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ensare, Resko... samo mi recite jel u ovom paketu sto skidam ima kompletan beograd sa ulicama... ako nema, onda mi ne treba sve ovo...

Jel mozete da je upalite i npr ukljucite navodjenje do ulice, hmmm sta ja znam... Bulevar Zorana Djindjica...


Pozzzz i hvala unaprijed
ja nisam imao prilike da je isprobam u Beogradu osim "izlaza" i "ulaza" u tranzitu kroz BG,ali citajuci komentare ljudi koji je koriste,a sve te komentare imas na onim linkovima,ljudi su jako zadovoljni...
CAK KAZU DA IM JE NALAZILA NEKE JAKO MALE I ZAVUCEN EULICE PO STAROM GRADU...
medjutim,jos jedna stvar koja raduje je to,da u fajlu koji sma ja postavio je SCGRoute ver 1.7 a procitah da je stigla vec i ver 2.0 sto u svakom lsucaju znaci da je mnogo bolja nego ova koja se nalazu u postavljenom fajlu...
mislim da se medju ovim uputstvima koja su na forumu nalazi vec kako se UPDATE sa 1.7 na 2.0
znaci,moje misljenje je da je i 1.7 bila dobra jer su su korisnici hvalili na nju,a verujem da je 2.0 mnogo bolja jer svaka nova verzija donosi poboljsanja na svim poljima...
jedino,zao mi je sto nisam imoa prilike da proverim ja licno...

u svakom lsucaju,mislim da nemas sta da izgubis,sa tvojom virtuoznocsu za kompom sve cer napraviti sa 1 ili 2 sata...

i jos da dodam,da sam trazio neke ulice po BG koje sma znao,i da ih sve ima ucratene..
i jako bitan podatak je d asam procitao da je ver 1.7 RUTABILNA(pronalazi cak i broj trazenog objekta)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote