Thread: Obrisane teme
View Single Post
Old 16-02-2006   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@ Mirza

Bas tako licno ja, a ti smatraj to koliko hoces idijotlukom... ja pokrenuo sajt i to je tacno a da li sam faca to ce drugi prosudit. Ja samo gledam stvari sa svih tacki gledista, a ne samo kao vi odredjene osobe akademskog stepena.

Ja samo kazem SKOLA ODVAJA, sad koja skola to je pitanje, koje verovatno akademci tumace kroz knjige, sto je opet kod mene drugacije! Ja sam POLJOPRIVREDNI TEHNICAR to je moja skola sa knjigom, ali srecom bavim se nasim narodom na internetu od 1996 god i znam kako cu sve da odreagujem. Svestan sam i cinjenice da dosta vas i misli, dje bas on da uzme sjenica.com, jer ja u sustini u sjenici sam uvek gledan kao ONAJ DRUGI, ne bitno cija je strana bila u pitanju... E bas iz tog razloga ja NE DAM da se pise ono sto se pise!!!!

Ne smeta mi ni politika ni tema o karikaturama, ali ubistva (genocidi) i nacionalizam vezan za sjenicu ovde nece naci mesta...

Pa makar samo ne skolovani ljudi ovde dolazili, ja necu dozvoliti! A ti faco mirza, naso si nesto da mi pametujes sada, ja iskreno da ti kazem i ne znam koji si a i ne interesuje me. Ako ti nisi kompetentan da razumes moj polozaj, onda ne treba ni da pises, vec samo da citas i uzivas u komentarima AKADEMSKOG stepena, naravno jedinog kompetentnog coveka!

Boze me sacuvaj, sta cu sve doziveti... Ja sam tu nonstop, ja radim na internetu imate moj msn, pa izvolite javite se... ja sam uvek otvoren za svacije misljenje... to kao prvo, kao drugo svacije me misljenje insteresuje... zato napisite sta zelite i mislite, a ne kao amor odmah eto vam ga i cao hahahahaha koji stepen komunikacije!
iSelektor is offline