Thread: Obrisane teme
View Single Post
Old 16-02-2006   #6
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ljive, nije mi jasna jedna stvar, što zabraniste temu, ako koga interesuje nek čita, koga ne interesuje nek preskoči.

Zlatko, o kakvim ti to provokacijama pričaš, ne kontam? Jel tvrdiš da nešto nije istina od napisanog ili šta... mislim svaka čast tebi, to ti pokrenuo forum, faca, nešto, ovo, ono al daj iskuliraj malo, čuj JA ĆU ZABRANIT! OVDE NE! idijotluk. Do sad sam samo pratio forum, sa ovim glupiranjem ste me natjerali da se učlanim, svaka čast

Čupo, Amore, ipak mislim da su momci u pravu, temu koju je Čupo, kao jedini kompetentan čovjek iz Sjenice, započeo je ipak akademskog nivoa, nije za forume ovog tipa. Ako imate nešto o Jeleni Karleuši itd. postirajte, to neće bit obrisano.

Ljive, Zlatko, da se nebih miješao na još jedno mjesto gdje mi "nije mjesto", negdje na forumu sam pročitao citat Bertrand Rusela, nešto "Ljubav je drvo ciji su korijeni duboko u zemlji, ali grane moraju dostici do neba". E vidite, ne znam ko je taj ko je citirao ali recimo, to je plagijat na Kur'anski ajet, objavljen i zapisan 1000 i kuku godina prije nego je Rusela inspirisao, u originalu kaže "Lijepa Riječ je kao lijepo drvo:

korijen mu je čvrst u zemlji, a grane prema nebu, i ono plod svoj daje u svako doba dozvolom njegova Gospodara! A Allah navodi primjere ljudima da bi se opomenuli. A ružna riječ nalik je ružnu drvetu - izvaljenom drvetu iz zemljina tla nema opstanka!"

Mnogo ljepše nego što Rusel kaže ali... ovdje se na taj način ne smije govoriti, mislim to nešto, islam, muslimani, vjera, nacija, ovo, ono, i slične dosadne teme.

Ko god je to postiro on/ona ne zna, bilo koje nacije i vjere da je, a ne zna jer im vi i slični cenzurom "PTC" tipa ne dozvoljavate da saznaju istinu... šta god se kaže van stila programa RTV Pinka je provokacija.

Još jednom kažem, koga nije briga jednostavno može to preskočit, ako nešto nije istina, bujrum, recite. Čupo nacionalista? Jel to to što hoćete da kažete.

Ljive, Zlatko, ukratko, nisam od vas to očekivao.

Pozdrav, Selam će bit recenziran ne?