View Single Post
Old 29-09-2009   #16
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ja na svojoj N95 koristim Garmin i prezadovoljan sam...
cuo sam da IGo ima dosta boljih opcija ali nisma imao prilike da ga isprobam...

na N95 sam imao glasovno navodjenje,na nasem jeziku, jos pre 2 godine kada sam i instalirao prvi put Garmina na njemu...tada je jos radio sa programom GMobileXT ver 4.3.00 cini mi se,a mislim da je najnovija sada 5.6.00 ako ne i vise jer odavno ne pratim i zadovoljan sam sa 5.3 koju koristim zadnjih pola godine...

TMC nemam i mislim da je dobra stvar,pogotovu u sezoni godisnjih odmora i onima koji prolaze kroz nemacku,jer tu cesto bude usporenog saobracaja iz razno raznih razloga...

planiranje rute takodje postoji i to na dva nacina...
prvi je u samom aparatu gde od tacke A do tacke B mogu da se ubace jos 3 ili 4 medju tacke,
druga je u programu MapSource gde se napravi zeljena ruta i kao takva ubaci u mape...

takodje,svaki kontakt koji ima u tel.imeniku moze se dodati adresa...

medjutim,ono sto je meni najdraze,i sto mi je spasilo puno para su POI tacke,medju kojima sam imao instaliranu zadnji update od EuropaSpeedCameras,tako da sam imao upozorenje 200-300 metara pre svakog nailazka na kamere i bio svedok nekoliko blicanja ljudi ispred sebe...

nego,voleo bih isprobat ovu IGo,
Atko mi je letos bio od pomoci i instalirao mi bio,ali moj aparat nije podrzavao...
Pa cemo letos opet
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote