View Single Post
Old 23-08-2009   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ja koristim iGO vec vise od godinu dana i dosada je najbolji navigacioni program koji sam koristio. Koristio sam izmedju ostalih Tom Tom, Mio Map, Garmin i Navigon ali je iGO daleko najbolji sa najsvezijim kartama.

Doduse ja koristim Pocket PC (PDA) i instalacija je jednostavna. Iskopiraj fajlove na memorisku karticu i pokreni program. Jednostavnije ne moze biti.
Da li si nabavio vec ovu novu verziju iGo-a, izasla je 4.8.2009... Bruka je da ima sve ulice u Sjenici...
Ja doduse nisam nikad koristio iGo, ali sam zadovoljan... imam kompletnu evropu na telefonu... Navigacija mi definitvno vise ne treba u smislu pda ili externih uredjaja...

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Eto nisam znao da je izasao ultrasn0w i za 3.0.1 OS. Trenutno sam bez iPhone-a, ali ubrzo bih trebao da se dokopam jedng 3GS, pa cu ovo obavezno da probam. Hvala ti za ovaj tutorial, siguran sam da cu ti dosadjivat oko ovoga ja jos. Ali sve u svoje vrijeme
Brate, sve sam svojim rijecima pisao... mislim da nisam nista izostavio, ako bilo sta bude.... pisi... pa cemo probati da rijesimo!


Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote