View Single Post
Old 20-01-2007   #34
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Citat (Neno):

"ZASTO VAS VODI NEKO KO JE DOSAO SA KOSOVA ZAR NEMA NIJEDAN PAMETAN SANDZAKLIJA"



Moraš baš velikim slovima pisati? Ja ne vidim ni loše u tome što je neko sa Kosova, a bavi se politikom. Jel ti to širiš fašizam?



Pa kosovo je i dalje administrativno dio srbije!





Ipak, bolje i taj "sa Kosova", kakav takav, nego prodani Ljaić, čiji je brat (veliki Arkanov prijatelj, svim pazarcima poznati Kero Ljaić) umro naduvan, pošto je prethodno naduvao mnoge mlade pazarce. A i bez brata, on se prodao i ubjedjuje Karlu del Ponte da Mladić nije u srbiji. Pere im ono što su sami na**ali.



Mada moj izbor ipak nije taj "sa Kosova". Ovaj put je to nedvojeno LDP. Jer jedini oni hoće normalnu zemlju i raskid sa miloševićevom politikom i njegovim ostatcima u državnom aparatu, a mene interesuje da se moja djeca prije školuju i žive u takvoj zemlji nego u onoj kakvu grade kilavi tadić i pospani Koštunije.



Neću dati glas bošnjačkoj manjinskoj listi zbog sramne kolaboracije SDA sa Seljom Ilićem i svetim Koštunijem.



Žao što neću dati glas bošnjačkoj stranci, u duši osjećam neku vrstu žalosti zbog toga, ali šta ću kad nema za kog našeg da se glasa. Kad se izmire i budu svi zajedno glasaću za njih. A sve dok se ponašaju totalitarno, ne! ZAŠTO BIH IM DAVAO GLAS? da opet grade vladu sa Koštunjavim i sprovode usavnu kradju?!? Jok u moje ime! Ovaj put bez mene i moje porodice. Kad se vrate na naš put kojeg smo zacrtali 1990. može, a do tada ništa.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote