View Single Post
Old 16-01-2007   #18
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ima veze sestro moja draga...



Upravo ti kriminalni rodjaci iz njegovog okruženja kontrolišu SDP. Brat mu je osudjivan zbog trgovine narkoticima, Brat od tetke pao sa 110 kg. drugi tetkić sa 32kg. itd itd.



Ima veze sestro moja draga...



Da ti se drogira brat ili sestra(nedaj Bože) kao 3500 mladih Pazaraca Bošnjaka.



Imalo bi veze sestro moja draga...



Da ti je ubijen brat samo zbog toga što je u SDA (Rahmetli Ruždija Durević)



Imalo bi veze sestro moja draga...



Da ti je bačena bomba u kuću i ubijena majka samo zbog toga što si u SDA (Porodica Hajrović i rahmetli Zumreta Hajrović)



Imalo bi veze sestro moja draga...



Taj glumac je dobro pročitan i samo oni koji vjeruju slatkorječivima mu vjeruju. Allah najbolje vidi i najbolje zna a ahiret je tako blizu



Tuca u SDP-u, ucestvovao i brat Rasima Ljajica

Sreda 06.12.2006, 17:20

Iz za sada nepoznatih razloga danas je u prostorijama Sandžačke demokratske partije u Novom Pazaru došlo do tuče imedju članova obezbjedjenja s jedne i članova i aktivista SDP-a s druge strane , saopsteno je iz izvora koji je zbog lične bezbjednosti želeo da ostane anoniman.



Nakon kraće rasprave do zestoke tuče u kojoj su učestvovali Feho Biševac i Iso Ujević s jedne i predstavnik CESID-a i doskorašnji dopisnik novinske agencije Tanjug iz Novog Pazara Muamer Halilovic, vlasnik "Pink" taksija Bulje Metic i Senad Pesterac s druge strane.



U opstem metezu kasnije su se umiješali rodjeni brat Rasima Ljajića, Mirsad Ljajić i Dzemail Plojović zvani Žuti.



Reagovala je i policija ali za sada nisu saopšteni detalji u vezi ovog dogadjaja.



izvor www.sandzaknews.com[quote]
  Reply With Quote