View Single Post
Old 15-06-2009   #1292
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
Tahirovce veruj mi da je nama gore kad izgubimo posao nego vama dole.Ovde su veliki racuni koji nesmiju da kasne i niko te ne pita jesil ti izgubio posao ili nisi.Sto se tice pomoci od drzave slabo je to i ovde je na ograniceno vreme ali samo ako si radio u neku firmu koja je placala dadzbine drzavi pa ti se od toga vraca neki procenat od plate ja mislim da je oko 1200$ mjesecno a od toga se nemoze preziveti ako imas recimo samo za kucu da platis mesecno 1500 ili 2000$ sto ima vecinu nasih ljudi.Samo da dodjes sad da vidis kolko ovih nasih ima pa nemaju gde da spavaju a taj osecaj je veoma gadan osetio sam ga nekada davno kad sam otisao za nemacku i nebih zeleo ni najveci dusmanin to da dozivi.

Znash kako i ovde se moraju placjat rachuni od drzave se ne moze nishta dobit na mufte a tamo ima vidish pa koliko toliko......e ne moze i pare i jare,pojedinci nikad nisu ni trebali da odlaze iz svoje zemlje da nemaju gde da spavaju u tudjem svetu,bar ovde imaju svoje kucje i napushtena imanja od kojeg su mogli solidno da zive.Ne zavidim vam ni malo tamo,a i necje mi biti zao da bas proteraju veruj mi......vracjaj te se kicji....))))
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote