View Single Post
Old 02-06-2009   #19
neznalica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2009
Posts: 98
Default

Esselamu alejkum CRNI GRUJO i ostali.
Nikad mi nije bio cilj nekoga da isprovociram.
Moje ucesce u uvome se ogleda u sledecem:
Ja samo zelim da nastavim da prakticiram svoju veru ISLAM onako kako su prakticirali moji a sigurno i tvoji cukundedovi, pradedovi, dedovi i ocevi a sigurno i svih ostalih. Ne zelim da mi neko to kvari. Pogotovo ne neko ko Allahu dz.s. pripisuje ogranicenost i poredi ga sa nekim ljudskim osobinama i stvorenjima.Neznam sta bi rekli nasi preci o tome ali sam ubedjen nista dobro. Treba razmisliti i o tome sta bi reko da je u danasnjem vremenu i nas Poslanik s.a.w.s.On nas je jos za svog zivota upozoravao na nastanak raznih sekti koje ce pokusati da izvedu narod iz islama i ubace ga u dzehenemsku vatru. Moramo se toga paziti a kako drugacije nego slusati ucene ljude koji su na pravom putu. Ljude koji su svoj zivot posvetili izucavanju islama, jer mi smo samo obicne dzematlije,koji neznamo bas puno o islamu. Zbog toga ste valjda postavili ove teme o islamu, da bismo nesto naucili. Ako pratimo diskusije ucenih suprostavljenih ljudi onda moramo i mi ucestvovati u toj diskusiji i dati do znanja njima na cijoj smo to strani a ne biti ravnodusni na sve sta se desava. Ne mozemo mi sami shvatiti bas sve Crni grujo bez pomoci ucenih ljudi.
neznalica is offline   Reply With Quote