View Single Post
Old 06-05-2009   #40
tambalamba
Registrovan
Početnik
 
tambalamba's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 40
Default

Recruit....
vidis li bolan da si posvetio zivot blacenju Ibn Tejmije rahimehullahi alejh, a sta ces kada se sretnete na Sudnjem Danu, a on bude u pravu...sta ces tada???
Pozivaj u svoje zablude, evo Allah dao slobodu pisanja i misli...mozes da pises do mile volje, jer znas da nema ko da te pozove na odgovornost, ali sve do jednog dana...
Hoces da lisis Allaha onih svojstava kojima je sam Sebe Uzviseni opisao i da Ga time ucinis da ne postoji...bujrum, evo imas priliku, na ovom kao i svakom drugom forumu na kojem plasiras slicne textove, hvatajuci se za malo arapskog sto si nabubao...ali znaj Recruit, Allah sve vidi i sve cuje i nista mu skriveno nije, ono sto pred ljudima iznosis i ono sto u prsima krijes, o svemu je Uzviseni obavijesten. Slavljen neka je On i cist od onoga sto Mu nevjernici pripisuju.
Ja ti porucujem isto kao i u ajetu("ibadeti sve dok ti smrt ne dodje")...pozivaj u to sto mislis da je istina sve dok ne sretnes svog Gospodara...a onda ce ti doci pravi jekin...
Kaze Allah u Kuranu(u prijevodu znacenja): "Reci: "Svi mi čekamo, pa čekajte i vi, a sigurno ćete saznati ko su bili sljedbenici prave vjere i ko je bio na pravom putu." 20:135
Es selamu alejkum svakom ko istinu trazi
tambalamba is offline   Reply With Quote