Thread: Ženske greške
View Single Post
Old 02-05-2009   #16
domen1
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Bery a shta si ti ochekivala,mushkarci se samo slazu sa onim shto njima odgovara,ja sam lepo rekla da oni si samo jedni egoisti i nishta vishe.......malo vishe momci prokomentarishite na ovu temu,ne bi bilo loshe......)))))
Kao prvo nisu muškarci egoisti,već bi se to moglo prije kazati za žene,no većina muškaraca su džentlmeni pa to neće nikada kazati ženama.
E sad ženske greške,ima ih svakako dosta ali treba ih izbjeći nabrajati,jer mi muškarci smo toliko tolerantni da to svakodnevno rješavamo sa ženama i odmah po inerciji i zaboravimo.
Sve žene griješe kad žele apsolutno posjedovati muškarca,dakle u svakom smislu (duhovno,fizički,psihički,matrijalno,financijski i sl).Do sada nisam sreo ženu ili nisam imao sreće da je sretnem koja to nije želila na apsolutni način i sad to mi toleriramo do određene granice,kasnije ili dođe do sukoba ili se povlačimo u sebe promišljajući...."što mi je život tužan".Veći dio žena kad dulje živi sa muškarcem,ono prestaje da ga zavodi i sad ako i ima tog nekakvog odnosa one to podvode pod to "kao one nama nešto daju", ne shvaćajući da na takav način vrijeđaju svoje muškarce.Ustvari počinju se ponašati po sistemu "ja sam uplovila u sigurnu luku i bacila sidro".....on je moj,još ako imamo djecu,ma on nema kud i nemam ga što pitati kako mu je iako vidim da se povukao u sebe.
Tu prestaje svaka ljubav i svodi se na formalni odnos.....jeli plaćena struja i imaju li djeca patike.........
E sad kad se tome doda ponašanje u krevetu,dobar dio žena to gleda na muškarca kao na "nepromjenjivu" matematičku veličinu.....kao n.p.r. PI = 3.14........dakle on je tu pored mene i dužan je biti tu..........a otpori se javljaju kroz duže gledanje tv ili nekih utakmica.....naprosto stoga što je to tvoja draga svela na razinu "dužnosti",a mi to onda i učinimo u vidu "obavljanja dužnosti"...........NEZADOVOLJSTVO JE OBOSTRANO........
domen1 is offline   Reply With Quote